Bernardić za MS: Dajem Tomaševiću ocjenu nedovoljan, uskoro kreću poskupljenja za građane
ZAGREB - Nakon predsjedničkih izbora, polako se okrećemo izborima na lokalnoj razini. U borbu za čelnog čovjeka metropole ide nezavisni kandidat Davor Bernardić koji je u Intervjuu Media servisa prokomentirao odnos Plenkovića i Milanovića i oštro opleo po Tomislavu Tomaševiću: "Dajem mu ocjenu nedovoljan, grad je zadužen, prljav i zapušten. Oni su rasprodali grad bankama, situacija je opasna."
Saznaj više...